Kontakt Mjøsmuseets ansatte


Generelle henvendelser

Sentralbord Tlf 911 70 500

E-post: post [@] mjosmuseet.no


Utleie

E-post: utleie [@] mjosmuseet.no


 

Arne Julsrud Berg, direktør, tlf. 41 47 69 27, e-post: arne.julsrud.berg [@] mjosmuseet.no


Trond Raddum, bygningsvernrådgiver, tlf. 99 70 80 18, e-post: trond.raddum [@] mjosmuseet.no


Inger Christine Årstad, avdelingsleder, ansv. utstillinger, tlf. 92 25 62 77 , e-post: arstad [@] mjosmuseet.no


Silje Cathrin Fylkesnes, daglig leder for Opplandsarkivets sekretariat, tlf. 97 13 11 42, e-post: silje.fylkesnes [@] mjosmuseet.no


 Rina Nysethbakken, prosjektleder og gjenstandsansvarlig, tlf. 911 06 022, e-post: rina.nysethbakken [@] mjosmuseet.no


Werner Hansen, fotoansvarlig, tlf. 94 78 70 50, e-post: werner [@] mjosmuseet.no


Evald Fredholm, formidler og registrar, tlf. 97 98 05 97, e-post: evald.fredholm[@] mjosmuseet.no


Stein O. Villa, tradisjonsmusikkarkivar, tlf. 94 78 70 56, e-post: stein.villa [@] mjosmuseet.no


Siv Bente Grongstad, kontorsjef, tlf. 93 04 51 15 , e-post: grongstad [@] mjosmuseet.no


Karin Bjørnstad, sekretær, utleie, tlf. 94 78 56 67, e-post: karin.bjornstad [@] mjosmuseet.no


 Ole Anders Lundgaard Evensen, arkivar, tlf. 90 72 43 41  evensen (@ ) mjosmuseet.no 


Anders Brusveen, driftsleder, tlf. 917 93 533, e-post: anders.brusveen [@]mjosmuseet.no


Tove Herberg, renholder: tlf. 94 78 69 03, e-post: tove.herberg [@] mjosmuseet.no


Frede Pettersen, håndverker og vaktmester, tlf. 94 78 69 54, frede.pettersen [@] mjosmuseet.no


Kjell Roger Hansebråten, håndverker og vaktmester, tlf. 94 78 65 87, e-post: kjell.roger.hansebraten [@] mjosmuseet.no


Heidi Froknestad, landskapsarkitekt og ansvarlig for grøntområder, tlf. 94 78 67 62, e-post: heidi.froknestad [@] mjosmuseet.no


Ingvild Hasle, formidlingsansvarlig, tlf. 902 20 435, epost: ingvild.hasle [@] mjosmuseet.no